تبلیغات
آموزش و تحصیل - دهه فجر انقلاب اسلامی ایران بر كلیه هموطنان مبارك باد.
 
آموزش و تحصیل
درباره وبلاگ


با سلام. به وبلاگ ما خوش آمدید. ما در دو بخش كار میكنیم: 1-طنز 2- آموزش . چون اینجانب اعتقاد دارم در كنار آموزش و تحصیل باید طنزهم باشد تا یادگیری بهتر شود. ضمنا ما را از نظرات گهربارتان محروم نكنید.**الهی خنده از چهره تان كنار نرود.***

مدیر وبلاگ : MOHSEN
نویسندگان

دهه فجر ، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست كه گذشته را از آینده جدا ساخته است.

مقام معظم رهبری

ساعت 33/9 صبح  روز  12/11/۵۷« زمان ورود امام راحل به میهن عزیز »

 

چه مژده‏ای زیباتر از آمدن بهار در پی یک زمستان تار و طولانی؟!

چه بشارتی شیرین‏تر از بشارت خورشید در پی یک شب سرد و تاریک؟!

چه پیامی نیک‏تر از پیام زلال آب برای لبانی تشنه و خشکیده؟!

چه نوایی برتر از بشارت «جاء الحق» و «زهق الباطل»؟!

قسم به شب پوشیده! که روز خواهد درخشید و بهاری‏ترین روز هستی، بر صحیفه‏ی شب تار و طولانی، مُهر پایان خواهد زد.

سلام برتو ای مطلع فجر! ای سپیده سحر، ای انفجار نور، خوش‏آمدی. خوش آمدی که با آمدنت قفل‏های سنگین ازگردنمان فروریخت، زنجیرها از دست و پایمان گسیخت، کمرهای خمیده‏مان راست‏شد، برلب‏های پژمرده‏مان شکوفه‏های تبسم نشست، در قلب‏های سوخته‏مان‏گلبوته‏های عشق و امید روئید و برگونه‏های زردمان گلخنده‏های سرخ‏نمودار شد.

خوش آمدی که با مقدمت، عطرآزادی به جای بوی باروت در فضای‏میهن اسلامی‏مان پیچید. قفس‏ها شکسته شد و نفس‏ها از زندان سینه‏ها رهایی یافت. خوش آمدی که با آمدنت، سوز و سرما از شهر و دیارمان‏گریخت، برفهای بهمن با حرارت ایمان و اخلاص، آب حیات شد...

خوش آمدی فجرآزادی! که با آمدن تو، امام آمد، امامی که بر سربیدادگران، خروش کلیم داشت و برجان امت، دم مسیح. کلامش بوی وحی‏داشت و طعم شیرین آوای انبیا. دم مسیحایی‏اش مردگان گورستان ترس ‏و یاس را حیاتی نوین بخشید، قیامت‏بپا کرد، غباری عظیم‏برانگیخت، غباری که چشم «چپ‏» و «راست‏» را کور کرده است...

این وب سایت، درواقع تجلی بصیرت و دانش است، نه دانشی که امروزه بعضاً به گزافه گویی مبدل گشته است. این وب سایت، صرفاً برای مسابقه نیست؛ درواقع برای بازگشت به آن سنت های ساده است. سنت هایی که سفره هاشان با نان ایمان، سبزه های باغچه را طراوت می دادند.

وچه زیبا هنوز بسیارند، افرادی که قلبشان برای بشریت و جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه و معظم جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تبش دارد. خادمان بی ریای وجدان ها، شاهکار آفریده اند که دراین دهکده جهانی باتمام سرگرمی های سر سام آور پوچش، نگاهی به ایمان راستین آدمیان انداخته اند.

سلام ساده فرهنگیان بی ادعا را نثارتان می کنم و بر باور پاکتان غبطه می خورم، هرچند که این وب سایت تا تلاش شور آفرین شما فاصله ها دارد ولی آمده ام تا در این عصر یخی و بی بنیانی بعضی انتقادها از انقلاب و نظام اسلامی و امام مظلوممان (ره) با سُرنای بلند «فریاد» بگویم که بازگردیم و امروز هر انسان دلسوز سرنوشت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، باید احساس مسئولیت کند. باید فریاد «قُم فأنذر» را بشنود باید دست آشتی با دریا ببندد وباران را خالصانه از آسمان طلب کند.

چشمان مرا که وسعتی غمگین است یک بار ببر به جشن باران، دریا!

وچه زیباتر می شود که این آئین تداوم پیدا کند...

مهدی- باتشكر ازمطالعه شما- نظر فراموش نشه

نوع مطلب : شعر های آموزشی، 
برچسب ها : دهه فجرمبارك باد، دهه فجر، ورود امام، 22 بهمن مبارك باد، آموزش- تحصیل، آموزش و تحصیل،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

Powered by WebGozar